Optyk Okulista Bydgoszcz

OPTYK & OKULISTA

   52-342-08-97
   509-38-19-46
   605-78-60-90


Najbardziej zaawansowane technologicznie soczewki VEO.

Unikalna koncepcja technologiczna. Niedościgniona jakość widzenia.

VEO Master to soczewka progresywna zupełnie inna od spotykanych na rynku rozwiązań. Dzięki swojej specjalnej konstrukcji zapewnia najszersze pola widzenia oraz niezwykle łagodną zmianę mocy. Postęp technologiczny i innowacyjność VEO Master odczuwalne są przede wszystkim w zakresie widzenia do bliży i na odległości pośrednie. Wzrost szerokości widzenia do czytania lub podczas pracy z komputerem może sięgać nawet 25% w stosunku do dotychczas wiodących rozwiązań*. Zmiana mocy następuje w sposób niezwykle płynny i łagodny, co sprawia, iż korzystanie z okularów jest w pełni naturalne.

Soczewki progresywne VEO Master

Estetyczne i komfortowe dzięki wyjątkowej technologii.

VEO Master to soczewki podwójnie asferyczne.
Posiadają dwie powierzchnie czynne: wewnętrzną progresywno-asferyczną oraz zewnętrzną asferyczną.Takie rozwiązanie zapewnia wolne od zniekształceń pola widzenia oraz wyższą estetykę soczewek, które są bardziej płaskie, a przez to lepiej prezentują się w oprawach okularowych.

Soczewki - grubości
Idealnie dopasowane, bo wykonywane specjalnie dla Ciebie.
VEO Master mogą uwzględniać wszystkie parametry związane z ustawieniem soczewek względem oczu. Rozwiązanie to zapewnia optymalne dopasowanie soczewek do warunków fizycznych oraz preferencji użytkownika w zakresie doboru oprawek. Wykonywane w technologii FreeForm. FreeForm jest dziś najbardziej precyzyjną metodą produkcji soczewek. Umożliwia wykonanie powierzchni składającej się z siatki 10 000 punktów. Tak duża dokładność to wymierne korzyści dla użytkownika – niezwykle ostry i czysty obraz przy patrzeniu w różnych kierunkach.