Optyk Okulista Bydgoszcz

OPTYK & OKULISTA

   52-342-08-97
   509-38-19-46
   605-78-60-90


FOX
FOX to organiczna soczewka zmiennogniskowa, kierowana do osób szukających markowych soczewek progresywnych w atrakcyjnej cenie. Polecana jest również młodym presbiopom, którzy w szczególności docenią niezwykle funkcjonalne pola widzenia na wszystkie odległości. FOX jest podstawową soczewką progresywną w ofercie SZAJNA Laboratorium Optyczne. Jego zalety z pewnością docenią również dotychczasowi użytkownicy soczewek dwuogniskowych (bifokalnych).

PROASPHERICA
ProAspherica to klasyczna konstrukcja progresywna dostępna wyłącznie w materiale mineralnym (szkło optyczne). Charakteryzuje się ona niezwykle korzystnym stosunkiem jakości do ceny, który zawdzięcza w szczególności wysokimi parametrom optycznym oraz komfortowi widzenia. Klasyczna konstrukcja soczewki OPTIGLAS 1.52 ProAspherica zapewnia optymalny komfort widzenia na wszystkie odległości. Zapewnia łagodny i płynny przyrost mocy jest dla każdej wartości dodatku.

GENESIS
Genesis to jedna z najpopularniejszych i najbardziej uznanych soczewek progresywnych o konstrukcji klasycznej (z zewnętrzną progresją). Może ona być z powodzeniem stosowana do wszystkich typów opraw (małych i dużych). Posiada szeroki i bardzo łagodny w przebiegu kanał progresji zapewniający wysoki komfort użytkowania. Gwarantuje idealne odwzorowanie wielkości i odległości obiektów. Dzięki asferycznej konstrukcji jest wyjątkowo lekka i cienka.

PICCOLO
Piccolo została stworzona z myślą o osobach, które chcą nosić małe oprawy okularowe i jednocześnie mieć gwarancję, że obszar do czytania zapewni właściwy komfort. Charakteryzuje je duży zakres patrzenia do biży i do dali. Szeroki kanał progresji ułatwia szybką adaptację. Dzięki asferycznej konstrukcji jest wyjątkowo lekka i cienka.

INSIGHT
Insight zapewnia szerkokątne, doskonałe widzenie na każdą odległość oraz doskonałe odwzorowanie obrazu. Zapewnia bardzo łagodne zmiany mocy pomiędzy patrzeniem na różne odległości. Ze względu na największą długość kanału progresji przeznaczony jest on w szczególności do dużych opraw.