Optyk Okulista Bydgoszcz

OPTYK & OKULISTA

   52-342-08-97
   509-38-19-46
   605-78-60-90


Sport i rekreacja - soczewki Sport&Fashion

Okulary sportowe to nie tylko specjalne oprawy wykonywane z coraz to nowszych materiałów i o bardziej wymyślnych kształtach. Bez specjalnych soczewek są one wyłącznie przedmiotem poprawiającym image lub dobre samopoczucie.

OPTIPLAST Sport&Fashion HD
Jednoogniskowe soczewki o asferycznej konstrukcji.
Opracowane z myślą o oprawach sportowych oraz o dużym kącie wygięcia. Ich wewnętrznie asferyczna konstrukcja zapewnia najwyższą precyzję odwzorowania obrazu, ponadprzeciętną ostrość oraz kontrast widzenia.

Dla kogo polecane?
Sport & Fashion HD to propozycja dla osób uprawiających sport, ale również dla tych, którzy preferują nowoczesne wzornictwo i wybierając okulary korekcyjne decydują się na nietypowy kształt oprawy.

Co je wyróżnia?
Bogaty wachlarz możliwości – soczewki Sport &Fashion można wykonać z materiałów fotochromowych: Solar, Acclimates, Transitions oraz Transitions XTRActive, ale także jako soczewki polaryzacyjne Polar oraz DriveWear.
Najszersze pole widzenia, najwyższy kontrast i bezkonkurencyjna ostrość obrazu

VEO Sport&Fashion
Indywidualne soczewki progresywne.
VEO Sport & Fashion to soczewki, które łączą ostrość widzenia na każdą odległość z możliwością zastosowania ich w oprawach o dużym kącie wygięcia.

Dla kogo polecane?
Dla osób, które wybierają oprawy sportowe oraz o dużym kącie wygięcia, ale którym zależy również na szerszym i stabilniejszym polu widzenia. Docenią je również wszyscy presbiopii bez względu na wiek.

Co je wyróżnia?
Możliwość uwzględniania w konstrukcji soczewek szeregu indywidualnych parametrów użytkownika, tak, żeby jeszcze lepiej zaspokajały nasze potrzeby.
Zapewniają ostre widzenie w każdym punkcie soczewki.