Optyk Okulista Bydgoszcz

OPTYK & OKULISTA

   52-342-08-97
   509-38-19-46
   605-78-60-90


Zadbaj o swoje oczy w słoneczne dni, nie tylko latem.

Soczewki przeciwsłoneczne kierowane są do osób mających wady wzroku i potrzebujących szkieł korekcyjnych oraz dla tych, którzy wady wzroku nie mają, lecz chcą chronić oczy i komfortowo widzieć.

Fotochromowe
Efekt fotochromowy polega na zmianie zabarwienia soczewek pod wpływem promieniowania UV, które występuje tylko w dzień. Im większe natężenie światła ultrafioletowego tym większy stopień zabarwienia szkieł. Soczewki wykonane z tworzyw sztucznych. Są lekkie i wytrzymałe na rozbicie oraz mają dobre właściwości optyczne.

Soczewki Solar Soczewki Solar

Podstawowa marka soczewek fotochromowych w ofercie SZAJNA Laboratorium Optyczne. Posiada właściwość szybkiego zabarwienia i odbarwienia się.

Soczewki Solar Soczewki SunSensors

SunSensors to popularne soczewki o zmiennym zabarwieniu charakteryzujące się bardzo naturalnymi kolorami wstępnego zaciemnienia i szybką adaptacją w zmiennych warunkach oświetleniowych.

Soczewki Solar Soczewki Acclimates

To soczewki oferujące podstawowe właściwości fotochromowe. Ciekawa propozycja dla osób, które poszukują markowego produktu w atrakcyjnej cenie.

Soczewki Solar Soczewki Transitions VII

Soczewki te zostały zaprojektowane tak, aby szybko adaptowały się od przejrzystości w pomieszczeniach do pełnego zabarwienia w jasnym świetle słonecznym.

Soczewki Solar Soczewki PBX/PGX (mineralne)

PBX (Photo Brown Extra) i PGX (Photo Grey Extra) to soczewki mineralne produkowane na bazie materiału opracowanego przez firmę Corning.

Przeciwsłoneczne
Dzięki swojemu zabarwieniu chronią oczy przed rażącym światłem słonecznym. Posiadają filtr pochłaniający szkodliwe promienie UVA i UVB. W tej grupie polecamy również soczewki o właściwościach polaryzacyjnych, które redukują odbicia i refleksy.

Soczewki Solar Soczewki z barwieniem

Dzięki swojemu zabarwieniu chronią oczy przed rażącym światłem słonecznym. Posiadają filtr pochłaniający szkodliwe promienie UVA i UVB.

Soczewki Solar Soczewki Polar

Polar to soczewki polaryzacyjne, które chronią wzrok przed odblaskami słonecznymi zapewniając komfortowe widzenie w każdych warunkach.

Soczewki Solar Soczewki DriveWear

DriveWear to pierwsze na świecie fotochromowe soczewki polaryzacyjna przeznaczone dla kierowców. W zależności od warunków panujących na drodze zmieniają natężenie swojej barwy